Kati i vallëzimit elegant

Kati i vallëzimit me stil LED

Misioni ynë është ta kthejmë vizionin tuaj në realitet përmes zgjidhjeve të personalizuara, të shkallëzueshme të ekranit për hapësirat e brendshme dhe të jashtme.Ne përpiqemi të krijojmë pamje tërheqëse dhe me ndikim që angazhojnë, informojnë dhe kënaqin audiencën. ndriçojnë audiencën.teknologji e përparuar.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
led dance park blej

Prodhues, Fabrika, Furnizues në Katin e Vallëzimit në Kinë

Huajun është një prodhues kinez i kateve të vallëzimit, i themeluar në vitin 2005, i specializuar në prodhimin e dyshemeve të vallëzimit LED.Kompania mbulon një sipërfaqe prej 9000 metrash katrorë dhe punëson rreth 92 persona.Ne prodhojmë dysheme vallëzimi për klientë nga e gjithë bota.Për të përmbushur nevojat e klientëve, ne mbështesim personalizimin.

Për më tepër, të gjitha produktet tona prodhohen me teknologji të avancuar.Dyshemetë LED të sigurta, të holla dhe të forta, të lehta për t'u instaluar dhe hequr, ofrojnë përzgjedhje të vazhdueshme ose të rastësishme të ngjyrave, ndjekjeve ose modeleve, madje mund t'i përgjigjen muzikës.Me këto kërkesa në mendje, Haujun zhvilloi dhe patentoi një dizajn të thjeshtë por shumë unik.Misioni ynë është ta kthejmë vizionin tuaj në realitet përmes zgjidhjeve të personalizuara, të shkallëzueshme të ekranit për hapësirat e brendshme dhe të jashtme.Ne përpiqemi të krijojmë pamje tërheqëse dhe me ndikim që angazhojnë, informojnë dhe kënaqin audiencën.

Zgjidhje me një ndalesë të projektimit dhe prodhimit

Mijëra madhësi ekzistuese kurseni koston tuaj në mënyrë efikase

Dërgesë e shpejtë me produkte super cilësore

Një furnizues i verifikuar me shërbim të përsosur pas shitjes

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Furnizuesi juaj Illuminated Planters

Mbjellësit me ndriçim të audituar nga CE & RoSH

HUAJUN, një prodhues profesionist i pisheve të vallëzimit, është miratuar nga certifikatat CE dhe RoHS.

Certifikata e Testit të Prodhimit

Ne do të lëshojmë një certifikatë testimi për çdo porosi përpara dërgesës.Sigurohuni që në pistën e vallëzimit led të plotësoni standardet e përbërjes kimike dhe standardet e performancës.

Ankesa 0% e cilësisë

HUAJUN ka një laborator të avancuar të testimit të cilësisë brenda shtëpisë, ekipin e inspektimit të QC, 100% të inspektuar dyshemenë e vallëzimit led përpara dërgesës, Garanton cilësinë e produktit dhe eliminon shqetësimet tuaja.

Dorëzimi i shpejtë

HUAJUN mban të qëndrueshme kohën e dorëzimit 25 ditë ose më pak.Ne kemi grupe pajisjesh prodhimi dhe sistem testimi që sigurojnë datën tuaj të dorëzimit.Edhe në sezonin e pikut, ne mund të kapim kohën e dorëzimit.Nuk do ketë vonesa.

Zgjidhni katin tuaj të vallëzimit Led

1.SheshiLed Kati i vallëzimits

Predha është prej materiali PE+xhami, i cili është i fortë, i papërshkueshëm nga uji dhe nuk rrëshqet.Brenda LED RGB,ngjyrat ndryshojnë me telekomandë dhe prekje (kur prekni dyshemenë, ngjyrat e dritës LED do të ndryshojnë) (me bateri, me karikues.Kati i vallëzimit katror ka dy mënyra: kontroll me prekje dhe telekomandë.

Udhëzime:Brenda LED-ve RGB, ngjyrat ndryshojnë me telekomandë dhe prekje (kur prekni dyshemenë, ngjyrat e dritës LED do të ndryshojnë) (, me bateri, me karikues)

Artikulli:BR8800D3

Madhësia (cm):37*37*10cm

Madhësia e paketimit (cm):38*40*24cm/2 copë/CTN

tension:DC12V 102 copë RGB LED, 20 W

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kontrolli me prekje Led Dance Floor me shumicë dhe me porosi

Udhëzime:Brenda LED-ve RGB, ngjyrat ndryshojnë me telekomandë dhe prekje (kur prekni dyshemenë, ngjyrat e dritës LED do të ndryshojnë) (, me bateri, me karikues)

Artikulli:BR8800D1

Madhësia (cm):50*50*6.5cm

Madhësia e paketimit (cm):54*51*15cm/2 copë/CTN

tension:DC12V 102 copë RGB LED, 20 W

I papërshkueshëm nga uji:IP65

Mbajtëse: 500 kg/pc

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Udhëzime:Brenda LEDs RGB, 16 ngjyra ndryshojnë me telekomandë (me bateri, me karikues)

Artikulli:BR8800D6

Madhësia (cm):50*50*7 cm

Madhësia e paketimit (cm):56*56*22cm/2pc/CTN

I papërshkueshëm nga uji:IP65

Mbajtëse:500 kg/pc

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

2. Rrumbullakët pistë vallëzimi i udhëhequrs

Predha është prej materiali PE, i cili është i fortë, i papërshkueshëm nga uji dhe nuk rrëshqet.

Udhëzime:Brenda LEDs RGB, 16 ngjyra ndryshojnë me telekomandë (me bateri, me karikues)

Artikulli: BR6403B1

Madhësia (cm):50*50*7 cm

Madhësia e paketimit (cm):56*56*22cm/4pcs/CTN

tension:DC12V 102 copë RGB LED, 20 W

I papërshkueshëm nga uji:IP65

Mbajtëse:500 kg/pc

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

3.DMX Kate vallëzimi 3D me pafundësi dhe iluzion

DMX është një metodë dhe teknikë e përdorur nga profesionistët e skenës dhe ndriçimit për të kontrolluar instrumentet e ndriçimit.Në tastierën DMX, ardhja e teknologjisë dimmer DMX nënkupton aftësinë për të ndezur dhe fikur pajisjet e dritës, për të kontrolluar intensitetin dhe shpejtësinë e dritës.Dyshemeja moderne e ndriçuar përdor ndriçim LED me ngjyra.Në mënyrë tipike LED-të e kuqe, jeshile dhe blu përdoren për një gamë më të gjerë ngjyrash.Dyshemetë zakonisht përbëhen nga njësi të forta katrore të mbivendosura me xham të kalitur.Pjesa e sipërme është dritë difuze me ngjyrë të barabartë.

Udhëzime:Brenda LED-ve RGB+W, 16 ngjyra ndryshojnë me telekomandë (me bateri, me karikues)

Artikulli:BR8800D5

Madhësia (cm):50*50*7 cm

Madhësia e paketimit (cm):56*56*22cm/2pc/CTN

Tensioni:AC90-260V, 50/60HZ

Konsumi i energjisë:15 w

Led QTY:60 copë/ prej 2 mm LED

I papërshkueshëm nga uji:IP65

Mbajtëse:500 kg/pc

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

4.Interaktivepistë vallëzimi i udhëhequrs

Interaktive Karakteristikat e dyshemesë së vallëzimit:

Tingëllon aktiv

Hapi induktiv – shfaq modelet dinamike me prekje me një pikë ose prekje induksioni

Pista e vallëzimit Interaktive është shumë e njohur për fëmijët dhe është e shkëlqyeshme për zyrat dentare, qendrat pediatrike, qendrat e fëmijëve, restorantet e orientuara nga familja/fëmijë dhe për argëtim në shtëpi.Të rriturit i shohin gjithashtu argëtues dhe mund të jenë një përshtatje e shkëlqyeshme për një klub nate.

Udhëzime:Brenda LED-ve RGB+W, 16 ngjyra ndryshojnë me telekomandë (me bateri, me karikues)

Artikulli:BR8800D4

Madhësia (cm):50*50*7 cm

Madhësia e paketimit (cm):56*56*22cm/2pc/CTN

Tensioni: AC90-260V, 50/60HZ

Konsumi i energjisë: 15 w

Led QTY:60 copë/ prej 2 mm LED

I papërshkueshëm nga uji:IP65

Mbajtëse:500 kg/pc

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Nuk e gjetët atë që po kërkoni?

Në përgjithësi, ka rezerva të dyshemeve të zakonshme të kërcimit led ose lëndëve të para në magazinë tonë.Por nëse keni kërkesa të veçanta, ne ofrojmë gjithashtu shërbim personalizimi.Ne gjithashtu pranojmë OEM/ODM.Ne mund të printojmë logon ose emrin e markës tuaj në pistat e vallëzimit.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
valle 4

Pse të zgjidhni dyshemetë e vallëzimit Led

 

Dyshemeja e vallëzimit LED është një gjeneratë e re e ndriçimit.Ndërsa moda e argëtimit ka evoluar, po ashtu ka evoluar edhe teknologjia e vjetër e ndriçimit që përdoret për ndriçimin e dyshemeve.Është përparimi i teknologjisë që e ka bërë dyshemenë dixhitale LED më të popullarizuar se kurrë më parë.Sot, dritat LED të skenës janë në të gjithë vendin për një sërë rastesh të ndryshme, duke përfshirë dasma magjike, klube nate emocionuese, koncerte emocionuese, qendra tregtare të mbushura me njerëz dhe më shumë.

 

Plotësisht i personalizuar: Planifikuesi juaj i festës do të jetë i kënaqur me zgjedhjen tuaj të pistës së vallëzimit LED pasi e çon estetikën e ngjarjes suaj të kërcimit në një nivel krejtësisht të ri.Është më e lehtë të përputhet me temën e festës pasi drita e dyshemesë kontrollohet në mënyrë inteligjente dhe mund të ndryshohet me 16 ndërrime ngjyrash.Ju mund të personalizoni efektin e ndriçimit që dëshironi.

Ndriçimi i dhomës:Drita LED e dyshemesë së dyshemesë së vallëzimit është e shkëlqyer më vete, por është gjithashtu plotësuesi i përsosur i ndriçimit mbi tokë.Dritat janë të zbehta në vallëzim, veçanërisht me ndriçimin e humorit.Kur njerëzit pinë më shumë alkool dhe relaksohen, ata gjithashtu priren të humbasin ekuilibrin.Dyshemeja e vallëzimit LED ndriçon dyshemenë më poshtë për të përmirësuar dukshmërinë.Mbroni mysafirët tuaj dhe ndriçoni rrugën e tyre kur përdorni dysheme me ndriçim.

Krijo një atmosferë: Nëse vërtet dëshironi të dalloni eventin tuaj, vallëzimi LED është zgjidhja më e mirë për ju.Është plotësisht i personalizuar dhe krijon humorin për gjithë natën.Është gjithashtu i shkëlqyeshëm si ndriçim shtesë dhe bën një përshtypje të shkëlqyer.Ne mund të kontrollojmë transformimin e dritave përmes kompjuterit dhe të përdorim drita të ndryshme për të ndryshuar të gjithë atmosferën e dhomës.Gjatë kërcimeve të ngadalta, dritat mund të vendosen në një ngjyrë të fortë, dhe gjatë këngëve më të shpejta;ata mund të përziejnë ngjyrat dhe të ndryshojnë në ritmin e muzikës.Mund të jetë një mënyrë e shkëlqyeshme për të shtuar pak emocion dhe energji në një pistë vallëzimi të dasmës.

Karakteristikat funksionale

Të gjitha produktet tona janë bërë me teknologji të avancuar.Këto panele dyshemeje RGB/të bardha janë më të hollat ​​e llojit të tyre në treg.Ato janë të lehta, të forta dhe mund të përdoren në një sërë aplikimesh.

 

Përfundimi cilësor:Mbulesa xhami e kalitur me forcë të lartë ose strehim PE, jetëgjatësi e gjatë shërbimi, kosto të ulëta mirëmbajtjeje.

Dizajni dhe Performanca e Integruar:Moduli i lehtë siguron transport, instalim dhe shkulje të shpejtë dhe të përshtatshme.Teknologjia më e mirë në klasë e ekranit LED ofron një lidhje të sheshtë dhe të qetë

 

Telekomanda:Ato janë gjithashtu ideale për bare, klube, restorante dhe bare.Brenda një rrezeje prej 15 metrash, një telekomandë ju lejon të zgjidhni një ngjyrë ose të alternoni dy ngjyra.Në varësi të efektit që dëshironi, bëni që dritat të zbehen, të pulsojnë ose të rrezatohen.

 

 

DMXKontrolli: Ju lejon të kontrolloni efektet e ndriçimit duke përdorur tastierën DMX, në mënyrë që të krijoni me lehtësi skena virtuale me cilësi të lartë. Piste kercimime mënyra të ndryshme ndryshimi(nëse keni nevojë për funksionalitetin DMX, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit)

 

Me ngarkesë të lartë:Piste kercimimund të shkelet lirisht sepse i nënshtrohet një testi rigoroz presioni për të siguruar një kapacitet mbajtës deri në 500 kg/m2.

 

Mbrojtja nga derdhja: Dizajni i papërshkueshëm nga pluhuri dhe uji me vlerësim deri në IP65 mbron nga derdhjet dhe njollat ​​aksidentale.Panel i lëmuar pa zona të errëta/shkëlqyese.

 

Furnizuesit e ekranit të udhëhequr nga dyshemeja e vallëzimit

Është popullor në klube nate, bare, teatro, ambiente rezidenciale, hotele luksoze dhe qendra tregtare.Mund të përdoret në ekspozita tregtare për të tërhequr vëmendjen.Ai përbëhet nga një sistem LED që ndryshon ngjyrën dhe një sipërfaqe xhami e kalitur.Ata kanë rezistencë të fortë ndaj ndikimit.Montimi dhe vendosja është e thjeshtë dhe kërkon vetëm disa minuta për t'u përfunduar.

Pse të na zgjidhni si furnizuesin tuaj të dyshemesë së vallëzimit në Kinë

Huajun ka 17 vjet përvojë prodhimi dhe është një nga më të mirëtDprodhuesit e dyshemesë në Kinë.Është certifikuar nga CE, FCC, RoHS, BSCI, UL, etj.

Nëse dëshironi të blinipistë vallëzimi i udhëhequr, ju lutemi na kontaktoni, ne jemi gati t'ju ofrojmë një kuotë,Dhe dërgohet direkt nga fabrika në vendin tuaj.

Cilesia me e mire.Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin, projektimin dhe aplikimin e

piste kercimi, dhe u shërbeu më shumë se 210 klientëve në mbarë botën.

Çmimi konkurrues.ne kemi një avantazh absolut në koston e lëndëve të para.Me të njëjtën cilësi, çmimi ynë është përgjithësisht 10%-30% më i ulët se tregu.

Shërbimi pas shitjes.Ne ofrojmë një politikë garancie 2/3/5 vjet.Dhe të gjitha kostot do të jenë në llogarinë tonë brenda periudhave të garancisë nëse problemet shkaktohen nga ne.

Koha e shpejtë e dorëzimit.Ne kemi transportuesin më të mirë të transportit, i disponueshëm për të kryer transportin me ajër ekspres, detar, madje edhe shërbimin derë më derë.

Me porosi:Porosi OEM/ ODM/ SKD pranohet.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.huajuncrafts.com/illuminated-planters/

Pyetjet e bëra më shpesh

Kur mund ta marr çmimin?

Ne zakonisht bëjmë një ofertë brenda 24 orëve nga marrja e kërkesës tuaj.

Nëse jeni shumë të shqetësuar për të marrë një çmim, ju lutemi na telefononi.

Shpresojmë që të mund të ofroni lloje të veçanta fotografish në mënyrë që të mund të merrni një kuotë më të saktë.

A mund të porosis një mostër?

Po, ne ofrojmë shërbim mostër.Ju lutemi vini re se ne tarifojmë për mostrat tona, megjithatë, ne mund të ofrojmë një rimbursim të plotë (minus tarifat e transportit) nëse mostrat na kthehen.

Sa kohë duhet për të instaluar një pistë vallëzimi?

 

Përmasat tipike të pista vallëzimi prej 4 m x 4 m (16ft x 16ft) zgjat deri në një orë, çmontimi mund të bëhet në 30 minuta.

 

A mund të shtrohet pista e vallëzimit në çfarëdo forme apo madhësie?

 

Forma mund të jetë katrore, drejtkëndore ose T-formë.

 

A është pista e vallëzimit e rrëshqitshme?

Jo, sipërfaqja e dyshemesë së kërcimit është projektuar për t'u përdorur si një pistë vallëzimi dhe është bërë nga akrilik i fortë, kështu që nuk është i rrëshqitshëm nën këmbë.Megjithatë termat dhe kushtet tona thonë se asnjë lëngje, pije ose ushqim nuk duhet të merret në pistën e vallëzimit.

Po sikur pista e vallëzimit të prishet?

Ne do të organizojmë inxhinierinë për t'ju ndihmuar të zgjidhni problemin.Nëse nuk mund ta zgjidhni problemin, mund të aplikoni për kthim brenda një periudhe të caktuar kohore.

A i projektoni dhe i prodhoni vetë të gjitha produktet LED?

 

Ai është i ndryshëm nga lojtarët e tjerë të industrisë që importojnë produkte LED.Në Huajun, të gjitha zgjidhjet e ekranit LED janë projektuar, projektuar dhe prodhuar në departamentin e prodhimit të brendshëm.Pasja e objekteve tona të prodhimit na mundëson t'u ofrojmë klientëve tanë zgjidhjet më të sofistikuara, të përshtatura në perfeksion.

 

Cila është madhësia maksimale e ekranit që mund të dizajnoni?

Motoja jonë është ta kthejmë vizionin tuaj në realitet.Nëse ju mund të ëndërroni, ne mund të dizajnojmë.Kur bëhet fjalë për zhvillimin e pistës suaj të vallëzimit të ëndrrave, ne mbështesim plotësisht të gjitha format, madhësitë dhe fuqitë.

Keni një kërkesë të veçantë?

Ne pranojmë OEM/ODM.Ne mund të printojmë logon ose emrin e markës suaj në trupin e dyshemeve.Për një citat të saktë, duhet të na tregoni informacionin e mëposhtëm:

Specifikim

Ju lutemi na tregoni kërkesat për madhësinë;Nota IP;dhe nëse duhet të shtoni funksione shtesë si pesha, bateria ose futja në prizë;transformim me një ngjyrë ose transformime të shumëfishta ngjyrash etj.

sasi

Nuk ka kufi MOQ.Por për sasitë Max, do t'ju ndihmojë të merrni çmimin më të lirë.Sa më shumë të porositur, çmimi më i ulët mund të merrni.

Aplikacion

Na tregoni aplikacionin tuaj ose informacion të detajuar për projektet tuaja.Ne mund t'ju ofrojmë zgjedhjen më të mirë, ndërkohë që inxhinierët tanë mund t'ju japin më shumë sugjerime sipas buxhetit tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni