• ad_ico_01

Outdoor Garden & Lantern Light China Factory - Cilësi e lartë, garanci pas shitjes

Prodhuesit, fabrikat, furnitorët dhe shitësit me shumicë LED më të mirë të kopshtit të jashtëm dhe ndriçimit të peizazhit nga Kina. Ne ju ofrojmë më shumë siguri të cilësisë dhe çmim të lirë ndriçim i papërshkueshëm nga uji i kopshtit të jashtëm me ndriçim të shkëlqyer dhe efekt dekorativ.Më besoni, Huajun do të jetë gjithmonë partneri juaj më i besueshëm afatgjatë.

Rreth nesh

Rreth Nesh

HUAJUN është një prodhues i dritave të kopshtit nga Kina, mbi 15 vjet përvojë. E specializuar në biznesin edritat dekorative të kopshtit në natyrë, kryesisht duke mbuluardritat diellore të kopshtit,dritat dekorative të kopshtit,dritat e ambientit,Mbjellësit e ndriçuar.

 

Ne eksportojmë në më shumë se 50 vende me furnizim të qëndrueshëm dhe në kohë (stoku i mjaftueshëm) dhe cilësi të besueshme (departamenti QC).Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga produktet tona ose dëshironi të personalizoni produktet tuaja, ju lutemi na kontaktoni.Ne do të bëjmë çmos për të përmbushur nevojat tuaja.

 

1. Prodhuar në Kinë

Të gjitha dritat janë projektuar, zhvilluar, prodhuar dhe testuar nga fabrika në Guangdong, Kinë.Cilësia e produktit kontrollohet rreptësisht.

2.Shitjet direkte në fabrikë – çmimi më i ulët

Nuk ka ndërmjetës, çmim i ulët.Sa më e madhe të jetë sasia e porositur, aq më shumë mund t'ju ofrojmë çmim super të ulët të pabesueshëm.

3. Dizajni preciz-cilësia më e lartë

Lëndët e para dhe pjesët e këmbimit të llambave janë të gjitha materiale të importuara, dhe janë certifikuar nga CE, ROHS, CQC, UL etj.

4. Stoku i mjaftueshëm – Transporti është më i ndjeshëm ndaj kohës

Mekanizimi i fabrikës, furnizimi i mallrave dhe lëndëve të para është i mjaftueshëm, produktet e ndriçimit të fabrikës me kapacitet prodhimi ditor prej rreth 5000 copë.

5. Ekipi profesional ndërkufitar – shërbim më i mirë

Ne jemi të angazhuar në industrinë ndërkufitare për 17 vjet, me një ekip profesional shitjesh, për t'ju ofruar transaksionet më efikase dhe cilësore të bashkëpunimit.

6. Mbështetni shkëmbimin e pakushtëzuar – mbroni të drejtat dhe interesat tuaja

I gjithë ndriçimi ynë i jashtëm, mbështet zëvendësimin e pakushtëzuar, për të mbrojtur më mirë të drejtat dhe interesat e klientëve.

DRITAT E KOPSHTIT TE JASHTEM

Dritat e kopshtit në natyrë janë një shtesë popullore për çdo hapësirë ​​të jashtme të jetesës.Ato jo vetëm që po i shtojnë atmosferës estetike të kopshtit tuaj, por gjithashtu ofrojnë një shtresë shtesë sigurie në pronën tuaj.Ndriçoni dhe dekoroni ambientin tuaj me dritat LED të jashtme të kopshtit për t'i dhënë pak ngjyrë ambientit të jashtëm.Huajun ofron një numër të madh të stileve LED të llambave të oborrit të jashtëm për zgjedhjen tuaj.Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe shitjen e: dritave diellore të kopshtit, dritave dekorative të kopshtit, dritave të ambientit, etj. Ne mund të tregtojmë me shumicë dhe të personalizojmë dritat e kopshtit të jashtëm në stile dhe materiale të ndryshme për ju, si dhe të ofrojmë shërbimin më të lartë pas shitjes dhe mbështetjen teknike .

 

 

Personalizojeni OUTDOOR tuaj

DRITAT E KOPSHTIT

Ne projektojmë dhe prodhojmë drita elegante kopshti në natyrë që e kthejnë çdo hapësirë ​​në një kryevepër moderne.Në fakt, ne mbështesim shitjen me shumicë me porosi për të përmbushur nevojat tuaja ekzakte.Nëse dëshironi të personalizoni një dritë kopshti të jashtëm, ne ofrojmë zgjidhjet më të mira të dizajnit dhe prodhimit të LOGO-s.Ne ofrojmë forma të ndryshme të serive të dritave të kopshtit në natyrë: dritat diellore të kopshtit, dritat dekorative të kopshtit, dritat e ambientit dhe produkte të tjera.

dritat PE diellore të kopshtit

dritat PE diellore të kopshtit

Lëndët e para importohen nga Tajlanda dhe llamba e materialit plastik të polietilenit është i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj zjarrit dhe rezistent ndaj rrezeve ultraviolet.Predhat e ndryshme të llambave ju japin një përvojë të ndryshme shqisore.Transporti nga fabrika e burimit, me çmime të zbritura dhe mbështetje për personalizim.Nëse nuk jeni të kënaqur, mund të ndërroni mallrat.

kopsht bastun prej palme kacavjerrëse dritat diellore me porosi

kopsht bastun prej palme kacavjerrëse dritat diellore me porosi

Llambat PE dhe bastun prej palme kacavjerrëse janë një lloj llambë në natyrë që është bërë me një kombinim të PE (polietileni) dhe fibrave natyrale të bastun prej palme kacavjerrëse.Krahasuar me llojet e tjera të llambave, të tilla si llambat metalike ose plastike, llambat PE dhe bastun prej palme kacavjerrëse janë më të lehta dhe fleksibël, gjë që i bën ato të lehta për t'u lëvizur dhe instaluar.Ato janë gjithashtu më rezistente ndaj dëmtimeve të lidhura me motin, të tilla si ndryshku, zbehja ose plasaritja, gjë që i bën ata një opsion të mirë për përdorim në natyrë. Për shkak të strukturës dhe dizajnit të tyre unik, ato janë një zgjedhje popullore për ata që duan të krijojnë një ambient natyral dhe të relaksuar në ambientet e tyre të jashtme.

Dritat diellore të kopshtit prej hekuri me porosi

Dritat diellore të kopshtit prej hekuri me porosi

Llambë diellore arti prej hekuri me performancë të papërshkueshme nga uji IP65.Dizajni i tavolinës, ndriçimi dhe ruajtja e përditshme e rrëmujës janë të gjitha të disponueshme.Ndryshe nga materialet e tjera të ndriçimit, ndriçimi arti i hekurit i Fabrikës së Ndriçimit Huajun është më i përshtatshëm për përdorim në hapësirën e jashtme, pa frikë nga era dhe shiu, i fortë dhe i qëndrueshëm!

Drita dekorative me vargje me porosi

Drita dekorative me vargje me porosi

Vargjet e dritës dekorative përdoren kryesisht për ndriçimin e butë mjedisor dhe dekorimin e festave, të cilat mund të krijojnë një atmosferë të gjallë dhe të gëzueshme festash dhe ndriçim natën vonë.Ne mbështesim efektet me porosi të ndriçimit dhe metodat e kontrollit.

Mbjellësit e ndriçuar

Mbjellësit e ndriçuar

Mbjellësit diellorë me drita, prej materiali plastik polietileni, janë më të papërshkueshëm nga uji.E ndërtuar në LED, RGB, mund të ndryshojë ngjyrën e dritës përmes telekomandës.

Dritë atmosferë muzikore

Dritë atmosferë muzikore

Llamba e atmosferës së muzikës është gjithashtu një llambë specialiteti e Fabrikës së Dekorimit të Ndriçimit Huajun.Jo vetëm që mund të ndriçohet, por mund të lidhet edhe me Bluetooth për të luajtur muzikë.Ka stile të ndryshme si vazo lulesh, kova akulli dhe drita portative, të cilat janë praktike dhe të bukura.

BLOG PËR TEKNOLOGJIA LED

shikoni më shumë
 • lajme-img

  4 mënyra të thjeshta për të rregulluar dritat e vargjeve dekorative të veshjeve që nuk funksionojnë | Huajun

  Qoftë për një dasmë, një festë ose për të shtuar një prekje ambienti në oborrin e shtëpisë tuaj, dritat dekorative me tela të ahengjeve në natyrë mund të krijojnë një atmosferë komode.Megjithatë, ka...
  Lexo më shumë
 • lajme-img

  Procesi i ndërlikuar i prodhimit të dritave dekorative me fije | Huajun

  I.Hyrje Dekorimet me fije led janë bërë një artikull i domosdoshëm dhe popullor për dekorimin e shtëpisë, festat dhe eventet.Ata shtojnë një atmosferë të ngrohtë dhe komode në çdo hapësirë...
  Lexo më shumë
 • lajme-img

  Si të përdorni dritat dekorative me fije |Huajun

  I. Hyrje Dritat dekorative me fije janë bërë një mënyrë popullore për të shtuar ambient dhe hijeshi në çdo hapësirë, brenda ose jashtë.Këto drita vijnë në stile të ndryshme, duke filluar nga...
  Lexo më shumë

PARTI KOMPANIA

 

Kompania ka aktivitete të pasura të zgjerimit të partive për t'i bërë të gjithë më shumë si një familje.

 • Partia e Kompanisë 1
 • Partia e kompanisë
 • Partia e Kompanisë 2
 • Partia e Kompanisë 3