• ad_ico_01

Прилагодени услуги OEM & ODM

Можеме да оствариме дека кога имате концепт/идеја за производ, да ни ја кажете вашата идеја, а потоа да оставите се на нас.Кога имате само примерок, исто така е во ред со нас да ги завршите пеоддуктите што ги сакате.Кога имате цртеж, не може да биде подобро, ние имаме богато инженерско искуство во работа со меѓународни професионални клиенти.

company2

15+ години искуство

Професионален LED мебел за затворен простор, надворешен мебел, мебел што емитува светлина, производители на производи за бар.

Основана во 2005 година, округот ХуиченгФабрика за производи за занаети Huajun, ние сме водечки снабдувач и производител на големо, кој нуди сопствени услуги од светска класа и намалени цени.Секоја од нашите светилки има сертификат CE, RoHS, UL, FC и е широко признат од странскиот пазар.специјализира во бизнисот напаметна декоративна светилка, која главно е опфатена соLED светилка за работна маса, LED подна светилка, LED лустер, LED стол, LED звучници,LED улични светилки, LED камења покрај патот, LED саксии.

Сместено во селото Чанглонг, градот Женлонг, округот Хујанг, градот Хуижоу, провинцијата Гуангдонг, Кина, поштенскиот број е 516227. Нашата компанија ужива многу удобен пристап до главните транспортни мрежи.Нашата компанија покрива површина од9000м2 со околу 92 вработени.Понатаму, сите наши производи се произведени со напредна опрема и строги процедури за КК со цел да се обезбеди висок квалитет.Со стабилно и навремено снабдување, кредибилен квалитет и искрена услуга, нашиот главен пазар покрива од северноамерикански до јужноамерикански, од европски до африкански и некои земји во Азија.

 

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или се надевате дека ќе поставите сопствена нарачка, ве молиме контактирајте не.Ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби.

LED паметни светла

Осветлете ја и украсете ја вашата околина соLED паметни светлада додадете боја и стил на која било забава или роденден.Huajun нуди голем избор на LED паметни светилки и LED мебел за продажба, што може да бидеприлагодениза вас во различни големини и стилови.LED паметните светилки се сигурен начин навистина да го направите вашиот настан да се издвојува од сите други.Бидејќи повеќето забави и настани се поставени во средини со слаба осветленост, паметните LED светла имаат 16 трансформации на бои за да создадат модерна и забавна атмосфера.Ние сме професионален производител на светилки, можеме да продаваме на големо за да прилагодите различни стилови на LED паметни светилки, ние обезбедуваменајдобра услуга по продажбатаитехничка поддршка.

Прилагодете го вашиот LEД Светлина

Дизајнираме и произведуваме елегантни LED декоративни светла кои го претвораат секој простор во модерно ремек-дело.Всушност, ние поддржуваме прилагодена големопродажба за да ги задоволиме вашите точни потреби.Ако сакате да направите сопствена LED светилка, ние исто така можеме многу добро да го дизајнираме ЛОГО-то што го сакате.Ние обезбедуваме различни форми на серии на LED светилки: LED внатрешна светилка, надворешна светилка, светлен мебел, LED бар маси и столици, LED светилка за звучници и други производи.

LED Flower Pot

LED саксија за цвеќе

Овие LED саксии се исто така совршени за осветлување на вашата покривна палуба, двор, базен, дневна соба и одлични за ресторани во бар/клуб, спа, хотели и многу повеќе.Нашите Light up саксии со цвеќиња се водоотпорни и може да се користат внатре или надвор, тие изгледаат прекрасно на дневна светлина, но изгледаат неверојатно ноќе или во темница.

LED Ice Bucket

LED кофа за мраз

Колекцијата на ЛЕД кофи за мраз на HUAJUN се движи од пластика до различни цени и големини на кофи.Сите LED корпи за мраз се целосно приспособливи и може да се произведуваат во сопствена боја со прилагодено лого испечатено со подлога или ласерско врежано.Бојата на LED светлата исто така може да се прилагоди.Сметаме дека секој проект LED Ice Bucket е целосно нарачан.

LED Garden Bench / Table

LED градинарска клупа / маса

Можеме да ги направиме во речиси секоја големина за да одговараат на вашите специфични потреби.Сериите на ЛЕД градинарски клупи/маси се исто така достапни во сите обработки што ги нудиме на страницата со опции за бои.

Glowing Swings

Светлечки лулашки

Нишалките се осветлени одвнатре со LED диоди кои реагираат на движењето на лулашките.Осветлените прстени се изработени од заварен полипропилен што ги прави цврсти, но елегантни додатоци на градскиот пејзаж.Нивните тесни облини отелотворуваат речиси друга световна, надреална атмосфера што не само што го подобрува нивниот изглед, туку ги прави уште позабавни за играње.

LED columns

LED колони

Можете да додадете сонувачки допир во вашата градина со нашите LED светлосни столбови.Нашите осветлени колони ќе изгледаат убаво додека го осветлуваат вашиот ходник!Може да се одлучите за еднобојно LED светло или програмабилна LED колона за промена на боите.Обезбедуваме осветлени столбови на големо во неколку дизајни и големини.

Lighted Zebra Crossing

Осветлен зебра премин

Осветлениот зебра премин е осветлен пешачки премин.Белите ленти на „зебрата“ го осветлуваат и преминот и неговиот пешачки сообраќај.

БЛОГ ЗА ЛЕР ТЕХНОЛОГИЈА

Гледај Повеќе
 • news-img

  Кои се придобивките од лед светлата|Huajun

  Со брзиот развој на времето, LED светилките се користат од повеќе луѓе.LED светилките имаат висока ефикасност, долговечност и издржливост, но многу луѓе не ја знаат рекламата...
  Прочитај повеќе
 • news-img

  Како да изберете идеален материјал за улични светилки |Хуаџун

  Со зголемените барања на модерниот живот, обликот на уличните светилки станува се поубав, а употребата на материјали станува се пообилна...
  Прочитај повеќе
 • news-img

  Совети за избор на вистинската големина на постот за светло на отворено |Хуаџун

  Денес, светилниците се широко користени во улиците и градините ширум светот, што прави да се чувствуваме безбедно и подготвени да уживаме во ноќниот живот.Светилките доаѓаат во многу големини, дали...
  Прочитај повеќе

КОМПАНИЈА ЗАБАВА

Компанијата има богати активности за забава за да ги направи сите повеќе како семејство

 • Company Party1
 • Company Party
 • Company Party2
 • Company Party3